ال جی از نمایشگر منعطف و شفاف 77 اینچی خود رونمایی کرد

ال جی از نمایشگر منعطف و شفاف 77 اینچی خود رونمایی کرد

شرکت ال جی اخیرا نمایشگر منعطف و شفافی به ابعاد 77 اینچ و رزولوشن UHD رونمایی کرده و به همان اندازه که فکر می کنید عجیب و غریب است.

پروژه تولید این محصول که 59 ماه (نزدیک به 5 سال) طول کشیده، توسط وزارت تجارت، صنعت و انرژی کره جنوبی تامین سرمایه شده و هدف از این پروژه، تولید نمایشگری شفاف، منعطف، با رزولوشن UHD و بزرگ تر از 60 اینچ بوده تا از چین و تایوان، رقبای اصلی کره جنوبی جلوتر باشند.

کمپانی شناخته شده تایوانی فاکسکان سال گذشته شرکت شارپ را با قیمت 3.5 میلیارد دلار خریداری کرد. ال جی ابتدا یک نمایشگر منعطف 18 اینچی و یک نمایشگر شفاف در سال 2014 تولید کرد و حالا هر دو را با هم ترکیب کرده و در ابعاد بزرگتر ارائه می دهد.

در سال 2015، ال جی به مرحله ای رسید که توانست نمایشگری 18 اینچی با قابلیت لوله کردن بسازد. سال گذشته، آن ها فناوری ساخت نمایشگر 55 اینچی با قابلیت عبور 40 درصد از نور را پیدا کردند.

سامسونگ هم البته فناوری مشابهی در دست تولید دارد و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته. جالب اینکه گوگل در حال حاضر سرمایه گذاری هنگفتی روی ال جی دیسپلی کرده و امید دارد تا نمایشگرهای OLED خمیده در ابعاد کوچک برایش تولید کند.

The post ال جی از نمایشگر منعطف و شفاف 77 اینچی خود رونمایی کرد appeared first on دیجیاتو.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.